http://countyroleplay.com/
http://countyroleplay.com/

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

http://countyroleplay.com/
http://countyroleplay.com/
http://countyroleplay.com/
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[CV]Chaves Eduardo

2 participanți

In jos

[CV]Chaves Eduardo Empty [CV]Chaves Eduardo

Mesaj Scris de Chaves Eduardo Mier Mar 26, 2014 12:05 am

[CV]Chaves Eduardo BnSJEtX
LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT

Los Santos Police Department
- Academy Application -


DATA : 00/00/0000
Recruitment Area

_______________________________________________________________________________________________________


1. INFORMAŢII PERSONALE

(( IN CHARACTER ))

1.1 Nume: Chaves
1.2 Prenume: Eduardo
1.3 Sex: M
1.4 Vârstă:25 ani
1.5 Data naşterii: 19.22.1986
1.6 Rasă: Hispanica

1.8 Număr de telefon: 518361

1.9 Locul naşterii: Mexic
1.10 Adresa actuală: El Corona Nr.2

1.11.1 Suferiţi de vreo boală cronică sau dezabilitate mentală sau fizică ? (Da / Nu): Nu.
1.11.2 Dacă da, specificaţi-le aici: -


(( OUT OF CHARACTER ))

1.12 Prenume: Cristi
1.13 Sex: M

1.14.1 Level în joc: 1
1.14.2 Poză cu /stats a unui cont cu level mai mare de 5 (în cazul în care level-ul contului actual este mai mic decât 3):
Spoiler:

1.15.1 Vârstă: 15 ani
1.15.2 Primele 5 cifre din CNP: Le dau pe pm daca este cazul
1.16 Oraşul în care locuiţi: Giurgiu

1.17 De cât timp jucaţi pe HARD ROLEPLAY ?:De cand era fosta comunitate,dar nam mai gasit ip-ul.
1.18 De cât timp jucaţi SA:MP ? :6 ani

1.19 Numele tuturor caracterelor pe care le-aţi deţinut pe server, atât cele care au fost şterse în urma wipe-ului cât şi cele care au suferit schimbări de nume (specificaţi care au fost şterse, care au suferit schimbări de nume şi care încă mai există): Este singurul.
LISTEAZĂ TOATE CARACTERELE TALE ŞTERSE:
LISTEAZĂ TOATE CARACTERELE TALE EXISTENTE:
1.20 Numele tuturor facţiunilor în care aţi făcut roleplay (specificaţi şi rank-ul OOC): None

1.21 Momentan eşti într-o facţiune oficială ? Dacă da, specifică numele acesteia: Nu

1.22 Link către numele contului de pe forumul HARD ROLE-PLAY (FORMAT: [url=link-ul de la cont]Cristopher[/url]): http://www.hard-roleplay.com/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2105


(( SCREENSHOTS ))

1.23 Poză cu /stats de la contul în care doreşti să intri în departament (link, fară tag-ul IMG):
https://2img.net/h/s27.postimg.cc/f5gbs6i3n/sa_mp_025.png

_______________________________________________________________________________________________________


2. COMPETENŢE LINGVISTICE

(( OUT OF CHARACTER ))

2.1 Poţi vorbi în mod fluent limba română ? :Da.
2.2 Mai vorbeşti şi alte limbi în afară de limba română ? Dacă da, specifică-le împreună cu nivelul la care eşti (A1, A2, B1, B2, C1, C2):engleza a2.
2.3 Deţii programul "TEAMSPEAK" şi ştii să îl foloseşti ? :Da
2.4 Deţii un microfon funcţionabil şi eşti de acord să îl foloseşti ?:Da.
A.b De ce vreti sa deveniti membru al Los Santos Police Departament ?(minim 200cuvinte):In primul rand, doresc sa fac parte din aceasta institutie Guvernamentala deoarece vreau sa fac ceva pentru acest oras. Constientizez faptul ca este un oras sa spun asa dificil din multe puncte de vedere, in primul rand prin criminalitatea cresucta in unele zone ale orasului, care din pacate creste in continuarea, iar in al doilea rand pentru violenta iesita din comun a cetatenilor. Poate ca si societatea actuala este de vina pentru aceste aspecte insa eu doresc sa schimb pe cat posibil aceasta situatie. Iar pentru acest lucru sunt dispus sa-mi dau toata daruirea si priceperea in cadrul aceste institutii, iar cu ajutorul colegiilor si a tuturor celor ce favorizeaza implicarea LSPD in oras, sper sa facem o treaba buna, de fapt sa continuam ce ati facut pana acum, cu ajutorul meu. Nu in ultimul rand vreau sa precizez faptul ca am mai avut in gand sa aplci pentru aceasta institutie insa nu m-am simtit in stare, iar acum cred ca este momentul prielnic pentru a face acest lucru. De mic am avut un spirit civic ce ma caracterizeaza pe deplin, si de aceea vreau ca acest aspect la comportamentului meu sa fie dezvoltat si devoalat in actiunile ce urmeaza sa le intretin alaturi de viitori mei colegi. Calitatile pe care le detin sunt unele care ma vor ajuta pe parcursul activitatii mele in LSPD,si vreau sa le valorific de cate ori este nevoie, si cat mai des posibil.

_______________________________________________________________________________________________________


3. LICENŢE ŞI PERMISURI

3.1.1 Deţii un carnet de conducere tip B ? :Da
3.1.2 Dacă da, ai vreun punct de penalizare ? :Nu
3.1.3 Ţi-a fost suspendată vreodată carnetul ? Nu
3.1.4 Deţii şi alte carnete de conducere în afară de tipul B (A, C, D etc..) ? :Doar B.

3.2.1 Deţii o licenţă de pilot ? :Nu.
3.2.2 Ţi-a fost suspendată vreodată licenţa de pilot ? :Nu

3.3.1 Deţii o licenţă port-armă ? :Nu,dar o sa detin pentru ca pentru acest department este necesara
3.3.2 Ţi-a fost vreodată suspendată licenţa port-armă ? Nu.

_______________________________________________________________________________________________________


4. EXPERIENŢĂ ŞI ANGAJĂRI

Această secţiune se referă la locurile în care ai lucrat, organizaţii sau companii, pentru scopuri personale sau voluntariate.

Numele companiei:
Motivul angajării:
Motivul demiterii:
Angajator:
Poziţie:

Numele companiei:
Motivul angajării:
Motivul demiterii:
Angajator:
Poziţie:

Numele companiei:
Motivul angajării:
Motivul demiterii:
Angajator:
Poziţie:

_______________________________________________________________________________________________________


5. CAZIER ŞI AVERTISMENTE

Această secţiune se referă la toate "confruntările" cu legea, de la mici amenzi sau avertismente în trafic, până la arestări pentru diferite motive.

Natura sancţiunii:
Data sancţionării:
Timpul "servit":

Natura sancţiunii:
Data sancţionării:
Suma plătită:

_______________________________________________________________________________________________________


6. REFERINȚE ȘI RECOMANDĂRI

Referinţele şi recomandările pot fi date de orice membru al departamentului de poliţie către aplicanţi, cu un motiv întemeiat şi explicat mai jos.

Nume ofiţer:
Rang:
Motivul recomandării:

(( Nume ofiţer:
Rank:
Motivul recomandării:  ))

_______________________________________________________________________________________________________


7. DECLARAŢIA APLICANTULUI

(( IN CHARACTER ))
Certific că răspunsurile conținute în această aplicație sunt adevărate și completate la cele mai bune din cunoștințele mele. Trimiţând această aplicaţie, sunt de acord că va fi verificată împreună cu trecutul meu şi cu dosarul meu penal (dacă este prezent). Sunt de acord şi ştiu că angajatorul are dreptul să îmi refuze aplicaţia la orice moment, sub orice motiv. Sunt de acord să fiu respins şi chiar sancţionat conform legii dacă am completat aplicaţia sau dacă am răspuns la interviu cu date false.

7.1 Înţeleg şi sunt de acord cu declaraţia de mai sus: DA .



(( OUT OF CHARACTER ))
Trimiţând aplicaţia, afirm că nu am restricţie în LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT şi că nu am fost demis neonorabil în ultimele două săptămâni din departament. Sunt de acord că, dacă am completat aplicaţia cu date false OOC, să suport orice sancţiune OUT OF CHARACTER şi afirm că toate datele din această aplicaţie sunt 100% adevărate şi corecte. Îmi asum responsabilitatea pentru orice regulă încălcată prin postarea aplicaţiei. Înţeleg că LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT şi divizia RECRUITMENT & EMPLOYMENT au dreptul OOC de a-mi respinge aplicaţia sau de a îmi restrcţiona intrarea în această facţiune pentru orice fel de motiv.

7.2 Înţeleg şi sunt de acord cu declaraţia de mai sus: DA

_____________________________________________________________________________________________

8. IC: DESPRE DUMNEAVOASTRA

7.3 A.b De ce vreti sa deveniti membru al Los Santos Police Departament ?(minim 200cuvinte):Doresc sa devin un om al legii deoarece vad multi oameni care fura, se drogheaza, violeaza alte persoane. Sunt pasionat de aceasta meserie deoarece imi plac foarte mult actiunilor lor mai ales celor din S.W.A.T . De cand eram mic visam sa ajung un mare politist, respectat si cunoscut in acest oras. Imi place sa vad orasul asigurat, hotii, drogatii si toti oamenii care doresc raul altor persoane sa fie pedepsiti crunt. Niste prieteni de-ai mei au reusit sa ajunga politisti si imi povesteau cateodata ce mai faceau pe la lucru, cateodata imi povesteau lucruri amuzante insa eu eram impresionat de ceea ce spunea. Repet, doresc sa devin un politist pentru a asigura acest oras de crime si toate cele. Tatal meu a fost un politist bun prin Italia. Era foarte cunoscut. El era foarte intelegator, cateodata agresiv si nu ii placea glumele proaste, ma refer, o farsa, un apel fals. Ii placea foarte mult sa stea cu mine si sa-mi povesteasca ce a facut pe la servici, cum a dat amenzi si toate cele. Aceste cuvinte ale tatalui meu m-au impresionat si incerc si eu sa o iau pe urmele lui pentru a fi respectat si cunoscut in orasul acesta, Los Santos. Mamei mele ii placea foarte mult sa-mi povesteasca cum e sa muncesti daca esti politist, imi dadea exemplele tatalui meu de fiecare data si sunt mandru ca mi le-au dat si sunt mandru de mine insumi ca am ajuns sa aplic pentru o meserie atat de frumoasa.





Police Departament.
581723

Chaves Eduardo

Mesaje : 1
Data de inscriere : 25/03/2014

Sus In jos

[CV]Chaves Eduardo Empty Re: [CV]Chaves Eduardo

Mesaj Scris de Jose_Chavez Joi Mar 27, 2014 12:34 am

Stimate domn/doamna aplicatia dumneavoastra a fost respinsa din urmatoarele motive:
((1.Prima parte unde ti se cere motivul pentru care doresti sa faci parte din acest departament,ti se cere motivul ooc iar tu l-ai completat IC.
2.Trimiterea CV-ului pe gov-ul gresit))
Aveti timp 24 de ore pentru a corecta greselile enumerate mai sus.

Recruitment Officer:Jose Chavez.

Jose_Chavez
Sergent-II
Sergent-II

Mesaje : 17
Data de inscriere : 16/03/2014

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum