http://countyroleplay.com/
http://countyroleplay.com/

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

http://countyroleplay.com/
http://countyroleplay.com/
http://countyroleplay.com/
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

(( toate cv-urile pe noul gov,http://www.ls-gov.net/lspd/index.php,inclusiv cele acceptate,multumesc.))

In jos

(( toate cv-urile pe noul gov,http://www.ls-gov.net/lspd/index.php,inclusiv cele acceptate,multumesc.)) Empty (( toate cv-urile pe noul gov,http://www.ls-gov.net/lspd/index.php,inclusiv cele acceptate,multumesc.))

Mesaj Scris de Martin Lynn Dum Mar 16, 2014 9:41 am

_______________________________________________________________________________________________________


(( toate cv-urile pe noul gov,http://www.ls-gov.net/lspd/index.php,inclusiv cele acceptate,multumesc.)) BnSJEtX
LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT

Los Santos Police Department
- Academy Application -


DATA : 00/00/0000
Recruitment Area

_______________________________________________________________________________________________________


1. INFORMAŢII PERSONALE

(( IN CHARACTER ))

1.1 Nume:
1.2 Prenume:
1.3 Sex:
1.4 Vârstă:
1.5 Data naşterii:
1.6 Rasă:

1.8 Număr de telefon:

1.9 Locul naşterii:
1.10 Adresa actuală:

1.11.1 Suferiţi de vreo boală cronică sau dezabilitate mentală sau fizică ? (Da / Nu):
1.11.2 Dacă da, specificaţi-le aici:


(( OUT OF CHARACTER ))

1.12 Prenume:
1.13 Sex:

1.14.1 Level în joc:
1.14.2 Poză cu /stats a unui cont cu level mai mare de 5 (în cazul în care level-ul contului actual este mai mic decât 3):

1.15.1 Vârstă:
1.15.2 Primele 5 cifre din CNP:
1.16 Oraşul în care locuiţi:

1.17 De cât timp jucaţi pe HARD ROLEPLAY ?
1.18 De cât timp jucaţi SA:MP ?

1.19 Numele tuturor caracterelor pe care le-aţi deţinut pe server, atât cele care au fost şterse în urma wipe-ului cât şi cele care au suferit schimbări de nume (specificaţi care au fost şterse, care au suferit schimbări de nume şi care încă mai există):
LISTEAZĂ TOATE CARACTERELE TALE ŞTERSE:
LISTEAZĂ TOATE CARACTERELE TALE EXISTENTE:
1.20 Numele tuturor facţiunilor în care aţi făcut roleplay (specificaţi şi rank-ul OOC):

1.21 Momentan eşti într-o facţiune oficială ? Dacă da, specifică numele acesteia:

1.22 Link către numele contului de pe forumul HARD ROLE-PLAY (FORMAT: [url=link-ul de la cont]Nume cont[/url]):


(( SCREENSHOTS ))

1.23 Poză cu /stats de la contul în care doreşti să intri în departament (link, fară tag-ul IMG):

_______________________________________________________________________________________________________


2. COMPETENŢE LINGVISTICE

(( OUT OF CHARACTER ))

2.1 Poţi vorbi în mod fluent limba română ?
2.2 Mai vorbeşti şi alte limbi în afară de limba română ? Dacă da, specifică-le împreună cu nivelul la care eşti (A1, A2, B1, B2, C1, C2):
2.3 Deţii programul "TEAMSPEAK" şi ştii să îl foloseşti ?
2.4 Deţii un microfon funcţionabil şi eşti de acord să îl foloseşti ?
A.b De ce vreti sa deveniti membru al Los Santos Police Departament ?(minim 200cuvinte):

_______________________________________________________________________________________________________


3. LICENŢE ŞI PERMISURI

3.1.1 Deţii un carnet de conducere tip B ?
3.1.2 Dacă da, ai vreun punct de penalizare ?
3.1.3 Ţi-a fost suspendată vreodată carnetul ?
3.1.4 Deţii şi alte carnete de conducere în afară de tipul B (A, C, D etc..) ?

3.2.1 Deţii o licenţă de pilot ?
3.2.2 Ţi-a fost suspendată vreodată licenţa de pilot ?

3.3.1 Deţii o licenţă port-armă ?
3.3.2 Ţi-a fost vreodată suspendată licenţa port-armă ?

_______________________________________________________________________________________________________


4. EXPERIENŢĂ ŞI ANGAJĂRI

Această secţiune se referă la locurile în care ai lucrat, organizaţii sau companii, pentru scopuri personale sau voluntariate.

Numele companiei:
Motivul angajării:
Motivul demiterii:
Angajator:
Poziţie:

Numele companiei:
Motivul angajării:
Motivul demiterii:
Angajator:
Poziţie:

Numele companiei:
Motivul angajării:
Motivul demiterii:
Angajator:
Poziţie:

_______________________________________________________________________________________________________


5. CAZIER ŞI AVERTISMENTE

Această secţiune se referă la toate "confruntările" cu legea, de la mici amenzi sau avertismente în trafic, până la arestări pentru diferite motive.

Natura sancţiunii:
Data sancţionării:
Timpul "servit":

Natura sancţiunii:
Data sancţionării:
Suma plătită:

_______________________________________________________________________________________________________


6. REFERINȚE ȘI RECOMANDĂRI

Referinţele şi recomandările pot fi date de orice membru al departamentului de poliţie către aplicanţi, cu un motiv întemeiat şi explicat mai jos.

Nume ofiţer:
Rang:
Motivul recomandării:

(( Nume ofiţer:
Rank:
Motivul recomandării:  ))

_______________________________________________________________________________________________________


7. DECLARAŢIA APLICANTULUI

(( IN CHARACTER ))
Certific că răspunsurile conținute în această aplicație sunt adevărate și completate la cele mai bune din cunoștințele mele. Trimiţând această aplicaţie, sunt de acord că va fi verificată împreună cu trecutul meu şi cu dosarul meu penal (dacă este prezent). Sunt de acord şi ştiu că angajatorul are dreptul să îmi refuze aplicaţia la orice moment, sub orice motiv. Sunt de acord să fiu respins şi chiar sancţionat conform legii dacă am completat aplicaţia sau dacă am răspuns la interviu cu date false.

7.1 Înţeleg şi sunt de acord cu declaraţia de mai sus: DA / NU.



(( OUT OF CHARACTER ))
Trimiţând aplicaţia, afirm că nu am restricţie în LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT şi că nu am fost demis neonorabil în ultimele două săptămâni din departament. Sunt de acord că, dacă am completat aplicaţia cu date false OOC, să suport orice sancţiune OUT OF CHARACTER şi afirm că toate datele din această aplicaţie sunt 100% adevărate şi corecte. Îmi asum responsabilitatea pentru orice regulă încălcată prin postarea aplicaţiei. Înţeleg că LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT şi divizia RECRUITMENT & EMPLOYMENT au dreptul OOC de a-mi respinge aplicaţia sau de a îmi restrcţiona intrarea în această facţiune pentru orice fel de motiv.

7.2 Înţeleg şi sunt de acord cu declaraţia de mai sus: DA / NU.

_____________________________________________________________________________________________

8. OOC: DESPRE DUMNEAVOASTRA

7.3 Spune și tu ceva despre tine (MINIM 100 CUVINTE):





Police Departament.
581723


Model aplicaţie
Cod:
[center][img]http://i.imgur.com/BnSJEtX.png[/img]
[color=blue][b][size=16]LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT[/size][/b][/color][/center]

[right][b]Los Santos Police Department
- Academy Application -[/b]

DATA : 00/00/0000
Recruitment Area[/right]

_______________________________________________________________________________________________________


[size=16]1. [u][b]INFORMAŢII PERSONALE[/b][/u][/size]

(( [u]IN CHARACTER[/u] ))

[u]1.1[/u] Nume:
[u]1.2[/u] Prenume:
[u]1.3[/u] Sex:
[u]1.4[/u] Vârstă:
[u]1.5[/u] Data naşterii:
[u]1.6[/u] Rasă:

[u]1.8[/u] Număr de telefon:

[u]1.9[/u] Locul naşterii:
[u]1.10[/u] Adresa actuală:

[u]1.11.1[/u] Suferiţi de vreo boală cronică sau dezabilitate mentală sau fizică ? (Da / Nu):
[u]1.11.2[/u] Dacă da, specificaţi-le aici:


(( [u]OUT OF CHARACTER[/u] ))

[u]1.12[/u] Prenume:
[u]1.13[/u] Sex:

[u]1.14.1[/u] Level în joc:
[u]1.14.2[/u] Poză cu /stats a unui cont cu level mai mare de 5 (în cazul în care level-ul contului actual este mai mic decât 3):

[u]1.15.1[/u] Vârstă:
[u]1.15.2[/u] Primele 5 cifre din CNP:
[u]1.16[/u] Oraşul în care locuiţi:

[u]1.17[/u] De cât timp jucaţi pe HARD ROLEPLAY ?
[u]1.18[/u] De cât timp jucaţi SA:MP ?

[u]1.19[/u] Numele tuturor caracterelor pe care le-aţi deţinut pe server, atât cele care au fost şterse în urma wipe-ului cât şi cele care au suferit schimbări de nume (specificaţi care au fost şterse, care au suferit schimbări de nume şi care încă mai există):
[b]LISTEAZĂ TOATE CARACTERELE TALE ŞTERSE: [/b]
[b]LISTEAZĂ TOATE CARACTERELE TALE EXISTENTE: [/b]
[u]1.20[/u] Numele tuturor facţiunilor în care aţi făcut roleplay (specificaţi şi rank-ul OOC):

[u]1.21[/u] Momentan eşti într-o facţiune oficială ? Dacă da, specifică numele acesteia:

[u]1.22[/u] Link către numele contului de pe forumul HARD ROLE-PLAY (FORMAT: [url=link-ul de la cont]Nume cont[/url]):


(( [u]SCREENSHOTS[/u] ))

[u]1.23[/u] Poză cu /stats de la contul în care doreşti să intri în departament (link, fară tag-ul IMG):

_______________________________________________________________________________________________________


[size=16]2. [b][u]COMPETENŢE LINGVISTICE[/u][/b][/size]

(( [u]OUT OF CHARACTER[/u] ))

[u]2.1[/u] Poţi vorbi în mod fluent limba română ?
[u]2.2[/u] Mai vorbeşti şi alte limbi în afară de limba română ? Dacă da, specifică-le împreună cu nivelul la care eşti (A1, A2, B1, B2, C1, C2):
[u]2.3[/u] Deţii programul "TEAMSPEAK" şi ştii să îl foloseşti ?
[u]2.4[/u] Deţii un microfon funcţionabil şi eşti de acord să îl foloseşti ?
[u]A.b[/u] De ce vreti sa deveniti membru al Los Santos Police Departament ?([color=#FF0000]minim 200cuvinte[/color]):

_______________________________________________________________________________________________________


[size=16]3. [b][u]LICENŢE ŞI PERMISURI[/u][/b][/size]

[u]3.1.1[/u] Deţii un carnet de conducere tip B ?
[u]3.1.2[/u] Dacă da, ai vreun punct de penalizare ?
[u]3.1.3[/u] Ţi-a fost suspendată vreodată carnetul ?
[u]3.1.4[/u] Deţii şi alte carnete de conducere în afară de tipul B (A, C, D etc..) ?

[u]3.2.1[/u] Deţii o licenţă de pilot ?
[u]3.2.2[/u] Ţi-a fost suspendată vreodată licenţa de pilot ?

[u]3.3.1[/u] Deţii o licenţă port-armă ?
[u]3.3.2[/u] Ţi-a fost vreodată suspendată licenţa port-armă ?

_______________________________________________________________________________________________________


[size=16]4. [u][b]EXPERIENŢĂ ŞI ANGAJĂRI[/b][/u][/size]

Această secţiune se referă la locurile în care ai lucrat, organizaţii sau companii, pentru scopuri personale sau voluntariate.

Numele companiei:
Motivul angajării:
Motivul demiterii:
Angajator:
Poziţie:

Numele companiei:
Motivul angajării:
Motivul demiterii:
Angajator:
Poziţie:

Numele companiei:
Motivul angajării:
Motivul demiterii:
Angajator:
Poziţie:

_______________________________________________________________________________________________________


[size=16]5. [u][b]CAZIER ŞI AVERTISMENTE[/b][/u][/size]

Această secţiune se referă la toate "confruntările" cu legea, de la mici amenzi sau avertismente în trafic, până la arestări pentru diferite motive.

Natura sancţiunii:
Data sancţionării:
Timpul "servit":

Natura sancţiunii:
Data sancţionării:
Suma plătită:

_______________________________________________________________________________________________________


[size=16]6. [u][b]REFERINȚE ȘI RECOMANDĂRI[/b][/u][/size]

Referinţele şi recomandările pot fi date de orice membru al departamentului de poliţie către aplicanţi, cu un motiv întemeiat şi explicat mai jos.

Nume ofiţer:
Rang:
Motivul recomandării:

(( Nume ofiţer:
Rank:
Motivul recomandării:  ))

_______________________________________________________________________________________________________


[size=16]7. [u][b]DECLARAŢIA APLICANTULUI[/b][/u][/size]

(( [u]IN CHARACTER[/u] ))
[quote]Certific că răspunsurile conținute în această aplicație sunt adevărate și completate la cele mai bune din cunoștințele mele. Trimiţând această aplicaţie, sunt de acord că va fi verificată împreună cu trecutul meu şi cu dosarul meu penal (dacă este prezent). Sunt de acord şi ştiu că angajatorul are dreptul să îmi refuze aplicaţia la orice moment, sub orice motiv. Sunt de acord să fiu respins şi chiar sancţionat conform legii dacă am completat aplicaţia sau dacă am răspuns la interviu cu date false.[/quote]

[u]7.1[/u] Înţeleg şi sunt de acord cu declaraţia de mai sus: DA / NU.



(( [u]OUT OF CHARACTER[/u] ))
[quote]Trimiţând aplicaţia, afirm că nu am restricţie în LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT şi că nu am fost demis neonorabil în ultimele două săptămâni din departament. Sunt de acord că, dacă am completat aplicaţia cu date false OOC, să suport orice sancţiune OUT OF CHARACTER şi afirm că toate datele din această aplicaţie sunt 100% adevărate şi corecte. Îmi asum responsabilitatea pentru orice regulă încălcată prin postarea aplicaţiei. Înţeleg că LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT şi divizia RECRUITMENT & EMPLOYMENT au dreptul OOC de a-mi respinge aplicaţia sau de a îmi restrcţiona intrarea în această facţiune pentru orice fel de motiv.[/quote]

[u]7.2[/u] Înţeleg şi sunt de acord cu declaraţia de mai sus: DA / NU.

_____________________________________________________________________________________________

[size=16]8. [u][b]IC: DESPRE DUMNEAVOASTRA[/b][/u][/size]

[u]7.3[/u] [u]A.b[/u] De ce vreti sa deveniti membru al Los Santos Police Departament ?([color=#FF0000]minim 200cuvinte[/color]):





[right][b][i]Police Departament.
581723[/i][/b][/right]

Martin Lynn
Assistent Chief Of Police
Assistent Chief Of Police

Mesaje : 55
Data de inscriere : 11/03/2014

https://lspd.twilight-mania.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum